Якісне насіння - високий урожай!
Всі товари для саду та городу
насіння
газонні трави
цибулини квітів
кущі троянд
декоративні рослини
добрива
агрохімія
сад і город

Сад і город

Для догляду навіть за маленькою ділянкою виникне потреба у якісній спеціальній техніці та інвентарі. Правильно підібраний інвентар і технічні новинки здатні значно полегшити роботу в саду. ТОВ "Свитязь-Вінниця" реалізує техніку і садово-городній інвентар відомих вітчизняних і закордонних виробників (Floraland, Welkut).

Інвентар для роботи з землею: лопати, граблі, культиватори та ін. Асортимент представлений лопатами різних модифікацій, призначеними для обробки легких ґрунтів, перекопування важких ґрунтів, а також для викопування коренеплодів, для перевантаження сипучих матеріалів, таких як пісок, земля, вугілля й добрива. Лопати зі сталевими лезами, у тому числі й нержавіючої сталі, відрізняються стійкістю до корозії, достатньою міцністю, можливістю їх періодично нагострювати.

Незамінні в господарстві й граблі. Ми пропонуємо граблі різних розмірів з м'якими зубцями, призначені для прибирання території, згрібання листя і трави, і твердими зубцями для роботи на землі, розпушування грунту.
Культиватори і міні-культиватори застосовуються для обробітку землі в садах, городах, на міських клумбах.

Садовий інструмент: секатори, сучкорізи, ножиці, пилки садові та ін. з ергономічними ручками й лезами з високоякісної сталі, обробленими тефлоновим складом для зменшення тертя, зручні в роботі, мають високу ріжучу здатність.

Моделі з телескопічними ручками дозволяють зрізати гілки у важкодоступних місцях. В асортименті представлені секатори, сучкорізи, ножиці й пилки садові звичайні, призначені для зрізання тонких гілок і посилені - для видалення зайвих гілок з кущів і дерев. Модельний ряд садових інструментів з різними технічними характеристиками дозволяє задовольнити практично будь-які вимоги.

Для захисту саду від шкідників і хвороб ми пропонуємо зручні в експлуатації спеціальні обприскувачі Квазар з балонами різного об’єму.

Інструменти для боротьби з бур'янами: культиватори оцинковані та хромовані, мотички оцинковані, коси та ін. Пропонуємо різні види мотичок: з вузьким і широким лезом для обробки маленьких і великих ділянок землі відповідно, коси з високоякісної сталі та газонокосарки для скошування трави різного ступеня жорсткості, у тому числі й у важкодоступних місцях.

Великий вибір систем для поливу фірм Elgo, Aqua, Greemmіll дозволяють покупцям вибрати ручну або автоматичну систему для зрошення саду будь-якої площі.

Докладний асортимент садово-городнього інвентарю: Прайси

Викачати, скачати прайс-лист на насіння, системи поливу, саджанці троянд, садовий огородній інвентар, добрива.


Поради

Посадка й догляд за деревами і кущами


Контакти

Свитязь-Вінниця. Адрес: 21021, Україна, м. Вінниця, вул. Кірова, 9-Б


Лічильники
Travelluxtour.info — портал любителей путешествовать с комфортом!
МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов
iMarketing - Портал Интернет Маркетолога.
Яндекс цитирования

 
Разработано в METASTUDIO
© 2008 "Свитязь", Вінниця, Україна.